Izbraukuma spēlēs zaudējumus piedzīvo Siguldas un Babītes basketbola komandas

Foto - BK "Sigulda/Modern house" Foto - BK "Sigulda/Modern house"

Nepatīkamas dāvanas pēdējās spēlēs pirms Ziemassvētkiem piektdien vakarā saņēma divi Pierīgas basketbola klubi. BK “Sigulda/Modern house” basketbolisti piedzīvoja zaudējumu izbraukumā Nacionālās basketbola līgas spēlē, bet “Babīte” – Reģionālās līgas mačā.

Siguldas basketbolisti viesojās pie Olimpiskā centra “Limbaži” komandas un pēc sekmīga sākuma (8:2) lielāko daļu pirmā puslaika pavadīja iedzinējos (lielākā starpība bija septiņi punkti), tomēr īsi pirms pārtraukuma izlīdzināja rezultātu 42:42.

Trešajā ceturtdaļā krietni parāki bija mājinieki, kuri panāca pat 15 punktu pārsvaru (56:71), taču ceturtajā Siguldas komanda sekmīgi metās atspēlēties un četras minutes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 81:81. Galotnē viesus tomēr pievīla gan precizitāte, gan kļūdas, un nācās piedzīvot zaudējumu 83:87.

BK “Sigulda/Modern house” ir sešas uzvaras deviņās spēlēs (piektdienas pretiniekiem tikpat panākumu, bet 12 mačos). Piektdienas spēlē Toms Ķēdis savāca 17 punktus, 8 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles. Didzim Mališevam 16 punkti, Rihardam Strautam 13.

Pēc divām uzvarām sezonas pirmajās četrās spēlēs jau sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši “Babītes” basketbolisti. Izbraukumā pret “Nīca/BLi” vienību viņi pretiniekiem turēja līdzi lielāko daļu pirmā puslaika, taču tad ar 4:18 kritienu nonāca zaudētājos 15:32, no kura īsti vairs neatguvās. Lielāko daļu atlikušā laika rezultāta starpība turējās 10-15 punktu robežās (mazākā bija septiņi – 48:55), un mazrezultatīvā spēlē tika piedzīvots vēl viens zaudējums 48:66.

“Babītei” Aigars Hermanis iemeta 13 punktus, Ņikita Molodovs, kurš nospēlēja visas 40 minūtes, 12 punktus un Gints Artmanis 11.