Ulbrokas florbolistiem pārliecinoša uzvara Ādažos, panākums arī Inčukalna "koijotiem" (papildināta)

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Divu Pierīgas florbola klubu savstarpējā spēlē Latvijas virslīgas čempionātā florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda Ādažu sporta centrā pārliecinoši pieveica florbola klubu “SĀC”/”Enfriho”. Latvijas otrās līgas turnīrā panākumu jaunā gada pirmajā spēlē svinēja Inčukalna sporta kluba “Coyote”/”Tobio” florbolisti.

Ulbrokas un Ādažu florbola klubu spēles 15.minūtē rezultāts vēl nebija atklāts, taču tad maisam gals tika pavērts, un otrās trešdaļas vidū rezultāts jau bija 7:0 “Masters” labā. Līdz otrajam pārtraukumam mājiniekiem izdevās divus vārtus atspēlēt, taču trešajā periodā ulbrokieši savu pārsvaru palielināja līdz 12:3.

Uzvarētāju sastāvā ar rezultativitāti izcēlās Kristers Babris (3+3) un Jurģis Patriks Aizupietis (0+4), pa diviem vārtiem iemeta Valters Lapiņš un Toms Bitmanis. Visu trīs “SĀC” vārtu guvumā piedalījās Dēvids Osītis (2+1).

Virslīgas turnīra tabulā FS “Masters”/Ulbroka ar 33 punktiem 15 spēlēs ieņem otro vietu aiz Kocēnu “Rubenes” (34 p. 14 sp.). Pa 20 punktiem ir četrām komandām, kas, cīnoties par vietu izslēgšanas turnīrā, sadala vietas no sestās līdz devītajai, arī “Ķekava/RB&B” un FBK “SĀC”.

SK “Coyote”/”Tobio” florbolisti savās mājās Inčukalnā uzņēma “Jēkabpils” komandu, otrajā trešdaļā guva septiņus vārtus pēc kārtas un sagrāva pretiniekus 14:3. Rezultatīvākie laukuma saimnieku rindās bija Gustavs Liekniņš (4+2), Jānis Levanovičs (4+1) un Kristians Millers (2+3). Savukārt pamatīgu sakāvi piektdien piedzīvoja Ropažu “Salibandīti”, kuri viesos ar 3:15 piekāpās “Līgatnei”.

Otrās līgas Austrumu grupas tabulā, kurā līderis ir florbola klubs “Baloži” (30 p.), “koijoti” ir ceturtajā vietā (24 p.) un Ropažu “Salibandīti” sestajā (15 p.).