Siguldas basketbolistiem otrā neveiksme triju dienu laikā

Foto - no youtube.com Foto - no youtube.com

Otro zaudējumu triju dienu laikā Nacionālās basketbola līgas čempionātā piedzīvojis basketbola klubs “Sigulda/Modern house”, kas svētdien viesos piekāpās “Gulbenes bukiem”.

Pirmajā ceturtdaļā ar 10:0 izrāvienu siguldieši pārņēma vadību un otrā puslaika sākumā sasniedza arī desmit punktu pārsvaru (57:47). Taču trešās ceturtdaļas vidū priekšā izvirzījās gulbenieši un, lai gan starpība vēl labu brīdi nepārsniedza divu precīzu metienu tiesu, laukuma saimnieki vadību vairs neatdeva. Izšķirošo pārsvaru “buki” panāca ceturtās ceturtdaļas vidū (88:77). Beigu rezultāts – 91:87.

Didzis Mališevs BK “Sigulda/Modern house” labā guva 28 punktus, Toms Ķēdis savāca 19 punktus, 6 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles, Mārtiņš Vīņauds pievienoja 15 punktus.

“Gulbenes bukiem” NBL Austrumu grupā nu ir labākā bilance (10-2), un viņi apsteidz Salaspils sporta skolu (10-3) un RSU/VEF Rīga vienību (9-2). BK “Sigulda/Modern house” ir sešas uzvaras, seši zaudējumi un sestā pozīcija tabulā. Pēdējā 11.vietā grupā ir basketbola klubs “Ķekava” (1-12).