Salaspils jaunie handbolisti gūst pārliecinošu uzvaru Ludzā

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Latvijas handbola pirmās līgas turnīra kārtējā spēlē Salaspils sporta skolas komanda sestdien viesos izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār turnīra pastarīšiem Ludzas sporta kluba “Latgols” junioriem un tabulā pakāpās uz ceturto vietu.

Līdz pirmā puslaika vidum laukumā ritēja gluži līdzīga cīņa, taču tad salaspilieši pārņēma iniciatīvu un līdz pārtraukumam sasniedza desmit vārtu pārsvaru (17:7). Arī otrajā puslaikā viņi turpināja audzēt starpību un beigās sagādāja Ludzas handbolistiem desmito zaudējumu pēc kārtas – 29:14.

Uzvarētājiem piecus vārtus iemeta Justs Vidzis, pa četriem – Marks Plūme, Kristiāns Strautnieks un Edvards Ernests Purviņš.

Pirmās līgas tabulā Salaspils sporta skola ar 10 punktiem 11 spēlēs ieņem ceturto vietu. Priekšā ir “RPI-S” (15 p. 11 sp.), ONSC/HK “Ogre” (14 p. 7 sp.) un Ulbrokas sporta klubs (14 p. 12 sp.).