Ulbrokas florbolisti ceturtdaļfinālu sāk ar divām uzvarām, ķekavieši – ar diviem zaudējumiem

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Latvijas florbola virslīgas ceturtdaļfināla sēriju pirmajās divās spēlēs florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda savā laukumā izcīnīja divas uzvaras, bet “Ķekava/RB&B” florbolisti viesos piedzīvoja divus zaudējumus. Sērijas ritēs līdz četrām uzvarām. Sezona turpinās arī citās Latvijas florbola līgās.

FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti, kuri pamatturnīru beidza ceturtajā vietā, savās mājās uzņēma “Irlavas” komandu, kas ierindojās piektajā vietā. Sestdien pirmajā mačā ulbrokieši nonāca zaudētājos 0:2, taču otrās trešdaļas otrajā pusē pārņēma vadību (5:3) un trešajā to nostiprināja – 8:4 (Rolandam Kovaļevskim 3+0, Valteram Lapiņam 2+1). Svētdien uzvara nāca krietni vieglāk – 4:1 pēc divām trešdaļām un beigās 10:2 (R.Kovaļevskim 5+1, Tomasam Kristoferam Birstiņam 3+1). Nākamās divas spēles notiks “Irlavas” laukumā.

“Ķekava/RB&B” (7.vieta pamatturnīrā) nedēļas nogalē viesojās pie Talsu NSS/”Krauzers” florbolistiem (2.v.). Sestdien ķekavieši trīs reizes divu vārtu deficītu samaināja līdz vieniem, taču beigās piekāpās 3:4. Svētdien viesi no 0:2 panāca 4:3, taču pēdējā trešdaļā ielaida trīs vārtus un atkal zaudēja ar vienu vārtu starpību – 5:6 (Tomam Ķeirānam un Kristapam Laugalim pa 1+1). Trešā un ceturtā spēle notiks Ķekavā.

Latvijas pirmās līgas ceturtdaļfināla sērijās, kas rit līdz trim uzvarām, pa divām smagām neveiksmēm piedzīvoja florbola klubs “Saulkalne” un “Ķekavas Bulldogs”. Pirmie viesos ar 3:12 un 4:7 zaudēja Grobiņas sporta centra/SK “Leģions” florbolistiem, bet otrie Igaunijas pilsētā Jegevā piekāpās “Tahe/Olivia” vienībai 3:13 un 6:12.

Latvijas otrās līgas izšķirošajā spēlē par pēdējo vietu izslēgšanas turnīrā Inčukalna sporta klubs “Coyote”/”Tobio” sīvā cīņā piekāpās “Līgatnes” florbolistiem 10:11 (Dāvim Mintikam 3+3, Gvido Bišeram 3+0) un Austrumu grupā palika piektajā vietā. Ar graujošu uzvaru 25:7 pār “Jēkabpili” pamatturnīru pabeidza florbola klubs Baloži (Kristeram Januševkim 8+1, Markusam Prodniekam 5+0, Ričardam Dēvitam 2+7, Oskaram Eglītim 1+5), bet Ropažu “Salibandīti” sezonu noslēdza ar panākumu spēlē pret “Rēzekne/BTA” vienību 11:9 (Viesturam Matjukevičam 3+0, Ernestam Stūrem 1+5).

Austrumu grupas noslēguma tabulā (pa 18 spēlēm) FBK “Baloži” ieņēma pirmo vietu (48 p.), bet SK “Coyote”/”Tobio” (35) un FK “Salibandīti” (24) palika uzreiz aiz labāko četrinieka, kas spēlēs “play off” turnīrā.

Latvijas-Igaunijas dāmu florbola līgā vēl divus zaudējumus piedzīvojušas “FK Ķekava” florbolistes. Sestdien viņas ar 6:8 piekāpas Tallinas “Sparta” vienībai (Ievai Bušmanei 3+0, Annijai Dārtai Dankfeldei 2+1), bet svētdien mačā pret pēdējā vietā esošajām “Tartu EMU” florbolistēm pamanījās nenosargāt četru vārtu pārsvaru un zaudēja pagarinājumā 6:7 (I.Bušmanei 2+1, A.D.Dankfeldei 2+0).

Latvijas-Igaunijas līgas tabulā “FK Ķekava” ar 16 punktiem 19 spēlēs ir priekšpēdējā piektajā vietā, bet Latvijas virslīgas turnīrā – pēdējā ceturtajā vietā (6 p. 11 sp.). Vēl atlikusi viena spēle.