Latvijas kausa finālturnīrā telpu futbolā salaspiliešiem divas neveiksmes un ceturtā vieta

Foto – Ģirts Miksons Foto – Ģirts Miksons

Nedēļas nogalē Kuldīgā notikušajā Latvijas kausa finālturnīrā telpu futbolā Salaspils Futbola akadēmijas (FA) komanda piedzīvoja zaudējumus gan pusfinālā, gan spēlē par trešo vietu un palika ceturtajā vietā.

Sestdien pusfinālā salaspiliešiem nebija nekādu izredžu pret līdzšinējiem Latvijas kausa īpašniekiem “RFS Futsal” futbolistiem – 0:17 (0:8). Otrā pusfinālā mājinieki Kuldīgas “FC Nikers” futbolisti, kuri virslīgā cīnīsies par bronzas medaļām, nedaudz sīvāk pretojās pašreizējiem Latvijas čempioniem “Riga FC” – 4:10. Līdz ar to finālam otro gadu pēc kārtas kvalificējās abi pārliecinoši labākie Latvijas telpu futbola klubi no Rīgas.

Svētdien spēlē par trešo vietu, zaudējuši vārtus jau otrajā minūtē, Salaspils FA futbolisti dažu nākamo minūšu laikā izvirzījās vadībā 2:1 – precīzi sita Oļegs Tolmačevs un Aleksejs Krjukovičs. Taču pirmā puslaika vidū kuldīdznieki izlīdzināja rezultātu, bet īsi pirms pārtraukuma guva vēl divus vārtus – Salaspilij jau 2:4.

Otrā puslaika pirmajā pusē bumba vēl četras reizes ielidoja viesu vārtos, un viņi nonāca diezgan bezcerīgā situācijā (2:8). Tomēr tad Denisam Kučeram un Vladislavam Stivriņam īsā brīdī izdevās divus atgūt, bet nedaudz vēlāk, spēlējot piecatā bez vārtsarga, vēl divreiz precīzi sita Stivriņš un Ruslans Medvedins – vairs tikai 6:8, un tobrīd bija atlicis spēlēt vēl trīs minūtes. Taču pārkāpums savu vārtu tuvumā Salaspils futbolistiem maksāja devīto vārtu zaudējumu, un beigu rezultātu astoņas sekundes pirms beigām panāca Medvedins – 7:9.

Iepriekš Latvijas kausa astotdaļfināla spēlēs Salaspils FA futbolisti pēcspēles sitienu sērijā bija uzvarējuši futbola klubu “Tukums 2000” 3:3 (3:1) un telpu futbola kluba (TFK) “Salaspils” komanda ar 8:3 pieveikusi futbola klubu “Madona”, bet ceturtdaļfinālā TFK “Salaspils” zaudēja “Riga FC” 0:7 un Salaspils FA pārspēja FK “RABA/FPA” vienību 2:0.

Savukārt Telpu futbola virslīgā šosezon abām Salaspils komandām izslēgšanas turnīrs beidzās jau ceturtdaļfinālā. Sērijās līdz divām uzvarām Salaspils FA piekāpās “RFS Futsal” 1:10 un 0:13, bet TFK “Salaspils” – “Jēkabpils lūši/Ošukalns” vienībai 3:0, 1:2, 3:5.