Mārupes volejbolistēm Latvijas čempionātā vēl divi zaudējumi

Foto - VK "Saldus" Foto - VK "Saldus"

Vēl divus zaudējumus Latvijas dāmu volejbola čempionātā piedzīvojusi Mārupes sporta centra komanda, kam nu arvien samazinās izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Zaudējumus mārupietes cieta gan pret turnīra līderēm, gan tuvākajām konkurentēm cīņā par vietu “play off” turnīrā. Gada pirmajā mačā viņām nebija lielu izredžu pret Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komandu – 0:3 (12:25, 13:25, 16:25). Un vismaz pie punkta neizdevās tikt arī sestdienas spēlē pret Rīgas Stradiņa universitātes/Murjāņu sporta ģimnāzijas otro komandu.

Otrajā setā Mārupes volejbolistes gan spēja izglābties no rezultāta 19:22 un uzvarēt, trešajā pamanījās izlīdzināt rezultātu, zaudējot 15:22, taču beigās piedzīvoja zaudējumu četros setos – 1:3 (12:25, 26:24, 22:25, 18:25).

Līdz ar to mārupiešu neveiksmju sērija sasniegusi jau astoņas spēles, kuru  laikā viņas uzvarējušas tikai četros setos un ieguvušas tikai vienu punktu par zaudējumu piecos setos. No priekšpēdējā sestajā vietā esošās LU/RVS komandas viņas atpaliek par septiņiem punktiem. Pēc triju apļu izspēles izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas labākās komandas.