Svētdienas spēlēs uzvaras gūst Salaspils handbolistes un Ulbrokas handbolisti

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Jaunā gada pirmajā Latvijas dāmu virslīgas spēlē uzvaru sētdien izcīnīja Salaspils sporta skolas handbolistes, bet Latvijas pirmajā līgā pie panākuma tika Ulbrokas sporta kluba handbolisti.

Salaspilietes Jēkabpilī tikās ar Latvijas jauniešu izlasi, pirmā puslaika otrajā pusē sasniedza septiņu vārtu pārsvaru (20:13), bet otrā puslaika vidū veica 8:1 izrāvienu, kas izgaisināja šaubas par spēles uzvarētājām – 44:31. Deviņus vārtus guva Patrīcija Elizabete Prūse, septiņus Dace Potapova, pa sešiem Linda Borisanova, Evelīna Zvaigzne un Frīda Binduka.

Pēc uzvaras Salaspils sporta skolas komanda turnīra tabulā pakāpusies uz otro vietu (10 punkti 9 spēlēs) aiz Ludzas sporta kluba “Latgols” (13 p. 8 sp.). Tāda pati bilance gan ir arī trešajā vietā esošajai Jēkabpils sporta skolai.

Ulbrokas sporta kluba handbolisti Sauriešu hallē uzņēma pirmās līgas pastarīšus SK “Latgols” juniorus un sagādāja viņiem astoto zaudējumu pēc kārtas. Izšķirošā izrādījās otrā puslaika pirmā puse, kad ar 6:1 spurtu ulbrokieši izkaroja 25:19 pārsvaru, ko nosargāja līdz beigām – 34:27. Rezultatīvākie uzvarētāju rindās bija Andris Lazda (14), Artis Grunde (8) un Ritvars Bērziņš (6).

Pirmās līgas tabulā Ulbrokas komanda ieņem trešo vietu (14 p. 12 sp.) aiz “RPI-S” (15 p. 11 sp.) un ONSC/HK “Ogre” (14 p. 7 sp.). Priekšpēdējā sestajā pozīcijā ir Salaspils sporta skolas handbolisti (8 p. 10 sp.).