"FK Ķekava" florbolistes ceturto gadu pēc kārtas paliek bez medaļām

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Ceturtdien vakarā piedzīvojušas zaudējumu finālspēlē par trešo vietu Latvijas dāmu florbola virslīgā, “FK Ķekava” florbolistes jau ceturto sezonu pēc kārtas palikušas bez medaļām. Šosezon Latvijas virslīgā piedalījās tikai četras komandas, ceturtajā vietā ķekavietes ierindojās arī Latvijas-Igaunijas līgas finālturnīrā.

Pusfināla sēriju zaudētāju duelī Lielvārdē Ķekavas komandas pretinieces bija Cēsu kluba “Lekrings” florbolistes. Pirmās trešdaļas pirmajā pusē sāncenses apmainījās vārtu guvumiem, bet līdz pārtraukumam cēsnieces iemeta vēl divus golus un, kā izrādījās, vadību vairs neatdeva.

Mača gaitā ķekavietes divu vārtu starpību samazināja līdz vieniem, triju – līdz diviem, četru – līdz trijiem, piecu – līdz četriem, tomēr atspēlēties tā arī nespēja un piedzīvoja zaudējumu 5:10. Divus vārtus “FK Ķekava” labā guva Katrīna Kate Fībiga, divi punkti arī Annijai Dārtai Dankfeldei (1+1).

Pirms gada spēlē par trešo vietu “FK Ķekava” zaudēja “Lekringam” papildlaikā 4:5, vēl gadu iepriekš izstājās no cīņas par medaļām jau ceturtdaļfinālā (toreiz sudraba medaļas otro gadu pēc kārtas izcīnīja “Ķekavas Bulldogs”), bet 2020./21.g.sezonā zaudēja mačā par bronzu Kocēnu kluba “Rubene” otrajai komandai.

Jāatgādina, ka sestdien “Arēnā Rīga” – florbola sezonas superfināls. Plkst.11.00 dāmu virslīgas fināls “NND/RJTC” – “Rubene”, 14.00 pirmās līgas fināls “Leģions”/Grobiņas SC – FK “Kurši”/FSS, 17.00 virslīgas bronzas spēle “Lekrings” – FBK “Valmiera/Betsafe” un 20.00 virslīgas fināls Talsu NSS/”Krauzers” – FS “Masters”/Ulbroka.